Sedacia súprava rozkladacia EMILY ROH MALÝ Tempo Kondela Pravá
860.30 €
Do obchodu
EMILY ROH MALÝ je štýlová, celočalúnená rohová sedacia súprava, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj svojou multifunkčnosťou. V jej jemných... Celý popis
Popis
EMILY ROH MALÝ je štýlová, celočalúnená rohová sedacia súprava, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj svojou multifunkčnosťou. V jej jemných líniách sa spájajú moderný design a nadčasovosť.
Sedačka je celočalúnená, vo farebnom a materiálovom prevedení čierna ekokoža a tmavosivá látka Soro.
Možno ju rozložiť na pohodlnú posteľ s rozmerom 130x210 cm. Pod lôžkom nájdete aj úložný priestor.
Súčasťou sedacej súpravy sú aj 3 dekoratívne vankúše.
Farba:čierna / tmavosivá
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Sorosystém pruženia: pružina Falista + PUR pena
Tvar:L
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 174 cmvýška: 83 cm
plocha na spanie (ŠxD): 130x210 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:135 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania 4 farebných prevedení ekokože a 6 farebných prevedení látky Soro na dotaz. Dodacia lehota 14-17 týždňov.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OBSAH SETU | 3x vankúš |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 174 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 135000.000g |