Sedacia súprava rozkladacia DEVLIN Tempo Kondela Tmavosivá
755.30 €
Do obchodu
Celočalúnená sedačka Devlin vyniká niekoľkými superlatívmi. Je univerzálny, čo znamená, že si ju môžete poskladať s rohom na ľavej, ale aj na pravej strane.... Celý popis
Popis
Celočalúnená sedačka Devlin vyniká niekoľkými superlatívmi. Je univerzálny, čo znamená, že si ju môžete poskladať s rohom na ľavej, ale aj na pravej strane.
Čalúnená je látkou Metro v príjemnej tmavosivej alebo trendy a svieži mentolové farbe. Sedacia časť je dekoratívne prešitá, čo umocňuje jedinečný dizajn tejto sedačky.
Vďaka funkcii rozkladu sa dá ľahko rozložiť na pohodlné lôžko s rozmerom 148x205 cm.
Sedenie vám spríjemní tri veľké vankúše, ktoré plnohodnotne nahradí opierky chrbta. Naviac je sedačka obohatená o štyri dekoratívne vankúšiky, ktoré plnia dekoračné, ale aj praktickú funkciu pri sedení či spánku
Výplň sedačky tvorí obľúbená PUR pena s kvalitnou pružinou falista.
Sedacia súprava je tiež vybavená úložným priestorom na odkladanie prikrývok či vankúšov.
Farba:tmavosivámentolová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Metro / pružina Falista / PUR pena
Tvar:L
Orientácia pohovky:univerzálna
Rozmery:šírka: 260 cmhĺbka: 179 cmvýška: 98 cm
plocha na spanie (ŠxD): 148x205 cm
výška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 50 / 90 cm
výška nožičiek: 5,5 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:137 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 5 farebných prevedeniach látky Metro na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 137 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 179 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 137000.000g |