Sedacia súprava rozkladacia ANTON III Eltap Ľavá
1189.10 €
Do obchodu
Sedacia súprava rozkladacia ANTON III v tvare L vás zaujme svojim vzhľadom aj kvalitou. Klasický dizajn pohovky je možné ľahko zakomponovať do akéhokoľvek... Celý popis
Popis
Sedacia súprava rozkladacia ANTON III v tvare L vás zaujme svojim vzhľadom aj kvalitou. Klasický dizajn pohovky je možné ľahko zakomponovať do akéhokoľvek priestoru.
Jednoduchá, pevná konštrukcia je prelomená zaujímavými dekoráciami v podobe ľahko zaoblených bokov, jemného prešitia na sedadlách, širokých lakťových opierok a vysokých kovových nôh chrómovaných do vysokého lesku.
Sedačka má pohodlné nastaviteľné opierky hlavy.
Pevná a stabilná konštrukcia pohovky je kombinovaná s komfortnou výplňou sedadla vyrobenej z vlnitej pružiny, ktorá je odolná proti opotrebovaniu, a výnimočne pružnej PUR peny T30.
Rozkladanie je umožnené systémom typu delfín. Objemný úložný priestor pre lôžkoviny je umiestnený v otomane sedacej súpravy.
Farba:sivá (Monolith 97 / Monolith 84)
Materiál:látka (polyester) / PUR pena / kov / drevo / pružina
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 257 cmhĺbka: 202 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 60 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 125 x 195 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:315 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 202 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZMER LÔŽKA | 125 x 195 cm |
| ŠÍRKA | 257 cm |
| HMOTNOSŤ | 315 kg |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 97 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 84 - sivá |
| NOSNOSŤ | 315 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 210000.000g |