Sedacia súprava rozkladacia AMELIA Tempo Kondela Pravá
1202.90 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia súprava s úložným priestorom AMELIA v pravom i ľavom prevedení je nielen krásna, ale aj praktická. Disponuje plochou na spanie s rozmerom... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia súprava s úložným priestorom AMELIA v pravom i ľavom prevedení je nielen krásna, ale aj praktická. Disponuje plochou na spanie s rozmerom 120x200 cm.
Kvalitné materiálové prevedenie sa v podaní vodoodolnej kvalitnej látky Monolith v žiarivej smaragdovej farbe hodí k akémukoľvek nábytku.
Praktický a objemný úložný priestor poslúži najmä vtedy, keď potrebujete odložiť deky alebo prikrývky.
Pohodlné sedenie s výplňou z pružín a PUR peny vo výške 51 cm a hĺbke sedu 53 cm poskytne vašej chrbtici kvalitné oporu.
Farba:smaragdová
Materiál:látka Monolith / pružina Falista / PUR pena
Tvar:L
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 220 cmvýška: 93 cm
výška sedu: 51 cmhĺbka sedu: 53 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 120x200 cm
výška nožičiek: 2 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:164 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Monolith na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota je 7-9 týždňov.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 220 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2 cm |
| HMOTNOSŤ | 164 kg |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 164000.000g |