Sedacia súprava rozkladacia AMARETA Tempo Kondela Ľavá
1280.70 €
Do obchodu
Elegantná sedacia súprava AMARETA ponúka pohodlie, moderný dizajn a kvalitu. Spĺňa všetky kritéria výborne sedačky. Sedacia súprava je čalúnená kvalitnou... Celý popis
Popis
Elegantná sedacia súprava AMARETA ponúka pohodlie, moderný dizajn a kvalitu. Spĺňa všetky kritéria výborne sedačky.
Sedacia súprava je čalúnená kvalitnou látkou Monolith vo farebnom prevedení: modrá. Je celočalúnená, vhodná na umiestnenie do priestoru. Zdobia jej dekoratívne prešívanie a súčasťou je jeden dekoratívny vankúš so vzorom. Stojí na moderných pevných nožičkách.
AMARETAsa pýši radom praktických funkcií. Je rozkladacia a ponúka plochu na spanie 198 x 125 cm. Maximálny komfort doprajú tri polohovacie opierky do šiestich rôznych polôh. Ponúka aj praktický úložný priestor. Sedacia časť je vyplnená pružinou.
Sedaciu súpravu ponúkame v pravom i ľavom prevedení. Výber prevedenie zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:modrá / vzor
Materiál:látka Monolith / pružina
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 205 cmvýška: 70/90 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 41 cmvýška nožičiek: 8,7 cm
rozmer lôžka: 198 x 125 cm
Hmotnosť:160 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8,7 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 160000.000g |