Sedacia súprava rohová MDF / drevo / látka Dekorhome Zelená
545.80 €
Do obchodu
Naša všestranná rohová sedacia súprava je skvelým doplnkom do vašej obývačky. Vďaka silnému rámu z MDF a dreva je pohovka pevná, stabilná a odolná. Disponuje... Celý popis
Popis
Naša všestranná rohová sedacia súprava je skvelým doplnkom do vašej obývačky.
Vďaka silnému rámu z MDF a dreva je pohovka pevná, stabilná a odolná. Disponuje čalúnením z vysoko kvalitnej polyesterovej látky a vo vnútri je husto polstrovaná molitanom, takže vám umožní užívať si pri sedení aj ležaní maximálneho pohodlia. Nohy sú zhotovené z pevného masívneho kaučukového dreva.
Leňošku môžete umiestniť na ktorúkoľvek stranu pohovky tak, aby sa skvele zapadla do každej miestnosti.
Táto pohovka sa ľahko zostavuje.
Farba:tmavosivásvetlosiváoranžovázelenámodráhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka 100% polyester / masívne kaučukové drevo / MDF
Orientácia pohovky:univerzálna
Rozmery pohovky:šírka: 171,5 cmhĺbka: 138 cmvýška: 81,5 cm
šírka sedu: 145 - 158 cmhĺbka sedu: 49 -118 cmvýška sedu: 41,5 cm
Hmotnosť:38 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 118 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ŠÍRKA SEDU | 145 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 158 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 37980.000g |