Sedacia súprava PROVENCE Allibert Hnedá
424.80 €
Do obchodu
Záhradný pohovka PROVENCE je vyrobená z odolného polypropylénu (plastu) - imitácia ratanu. Výhodou tohto materiálu je ľahká údržba, odolnosť voči výkyvom... Celý popis
Popis
Záhradný pohovka PROVENCE je vyrobená z odolného polypropylénu (plastu) - imitácia ratanu. Výhodou tohto materiálu je ľahká údržba, odolnosť voči výkyvom počasia, poveternostným podmienkam, vode i UV žiareniu.
Pohovka má veľmi moderný vzhľad a hodí sa ako von, tak do interiéru.
Možnosť prikúpenia kreslá PROVENCE.
Farba:hnedá / sivohnedágrafit / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:plast / látka
Rozmery:šírka: 194/194 cmhĺbka: 70 cmvýška: 77 cm
Nosnosť:5 x 110 kg
Hmotnosť:55 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Grafit |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| NOSNOSŤ | 550 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 55000.000g |