Sedacia súprava EMILY U rozkladacia Tempo Kondela Ľavá
1298.80 €
Do obchodu
Sedacia súprava EMILY U je celočalúnená. Je vo farebnom a materiálovom prevedení tmavo hnedá ekokoža a svetlo hnedá látka. Dodáva sa v ľavom aj v pravom... Celý popis
Popis
Sedacia súprava EMILY U je celočalúnená. Je vo farebnom a materiálovom prevedení tmavo hnedá ekokoža a svetlo hnedá látka.
Dodáva sa v ľavom aj v pravom prevedení.
Funkcia rozkladania poskytuje pohodlnú plochu na spanie s rozmermi 129 x 275 cm.
Priestranný úložný priestor môžete využiť na uloženie prikrývok či vankúšov.
Sedacia súprava poskytuje svojim užívateľom príjemné sedenie kombináciou pružina faliste + PUR pena s výškou sedu 43 cm.
Súčasťou sedacej súpravy je aj 5 malých dekoratívnych vankúšikov.
Farba:hnedá
Materiál:ekokoža / látka Portland
Tvar:U
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 343 cmvýška: 83 cmhĺbka: 272 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 63 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 129x275
výška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:230 kg
Dodávané v demonte
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože av 6 farebných odtieňoch látky Portland v cene: 36.350,-Sk. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša objednávka zadaná do výroby. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 83 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 230 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 343 cm |
| HĹBKA | 272 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 129 x 275 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 230000.000g |