Sedacia súprava EMILY ROH rozkladacia sivá / tmavosivá Tempo Kondela Ľavá
1065.20 €
Do obchodu
EMILY ROH je štýlová celočalúnená rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj svojou multifunkčnosťou. V jej jemných... Celý popis
Popis
EMILY ROH je štýlová celočalúnená rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj svojou multifunkčnosťou. V jej jemných líniách sa spájajú moderný design a nadčasovosť.
Sedačka je celočalúnená, vo farebnom a materiálovom prevedení tmavo sivá a sivá látka Soro.
Možno ju rozložiť na pohodlnú posteľ s rozlohou 129x202 cm, na ktorej sa pohodlne vyspí nejedna vaša návšteva.
Súčasťou sedacej súpravy je aj 5 malých dekoratívnych vankúšikov.
Farba:sivá / tmavosivá
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Sorosystém pruženia: pružina Falista + PUR pena
Tvar:L
Rozmery:šírka: 272 cmhĺbka: 272 cmvýška: 84 cm
plocha na spanie (ŠxD): 190x202 cm
výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:158 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných odtieňoch látky Soro na dotaz. Dodacia lehota 14-17 týždňov.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 158 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 272 cm |
| HĹBKA | 272 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 158000.000g |