Sedacia súprava BITER U rozkladacia Tempo Kondela Ľavá
1319.30 €
Do obchodu
Sedacia súprava BITER U je celočalúnená, teda vhodná na umiestnenie do priestoru.Je v prevedení čiernej ekokože, ktorá je jednoduchá na údržbu.Vďaka funkcii... Celý popis
Popis
Sedacia súprava BITER U je celočalúnená, teda vhodná na umiestnenie do priestoru.Je v prevedení čiernej ekokože, ktorá je jednoduchá na údržbu.Vďaka funkcii rozkladu poskytuje pohodlnú a priestrannú plochu na spanie s rozmerom 120 x 200 cm.Svojim užívateľom poskytuje príjemné sedenie v kombinácii pružina faliste + PUR pena s výškou sedu 47 cm.Priestranný úložný priestor poskytuje dostatok miesta pre uloženie prikrývok a vankúšov.Ponúkame v ľavom alebo v pravom prevedení.Farba:čiernaMateriál:ekokožaRozmery:šírka: 330 cmhĺbka: 153 / 215 cmvýška: 88 cmvýška sedu: 47 cmhĺbka sedu: 53 cmšírka voľného priestoru medzi otomanmi: 148 cmvýška nožičiek: 3 cmNosnosť na osobu:90 kgHmotnosť:180,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 330 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| HMOTNOSŤ | 180,5 kg |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 180500.000g |