Sedacia súprava AMEDIA Tempo Kondela Horčicová
902.70 €
Do obchodu
Elegantná sedacia súprava AMEDIA je čalúnená kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá. Súprava... Celý popis
Popis
Elegantná sedacia súprava AMEDIA je čalúnená kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá. Súprava obsahuje dve kreslá a 3-miestnu rozkladaciu pohovku. Zostava je inšpirovaný trendovým škandinávskym štýlom a stane sa dominantou vašej obývačky.
Pohovka stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny. Je rozkladacia a disponuje spacie plochou 124 x 180 cm. Súčasťou pohovky je aj praktický úložný priestor.
Kreslo stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny.
K zostave je možné dokúpiť jednotlivé komponenty AMEDIA.
Farba:horčicová / naturalsivá / naturalčokoládová / naturalstaroružová / naturaltmavosivá/ natural
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo
Rozmery pohovky:šírka: 210 cmhĺbka: 94 cmvýška: 92 cm
hĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 47 cmrozmery opierky na ruky: 10 x 54 cmvýška nožičiek: 13 cm
spacie plocha: 124 x 180 cmRozmery kresla:šírka: 88 cmhĺbka: 95 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 64 cmvýška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:156 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 210 cm |
| HĹBKA KRESLA | 95 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| HĹBKA | 94 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 88 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA POHOVKY | 94 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 156300.000g |