Sedacia súprava 3 ks látka / drevo Dekorhome Tmavosivá
640.90 €
Do obchodu
Naša pohodlná sedacia súprava s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Čalúnenie sedacej súpravy je vyrobené z mäkkého... Celý popis
Popis
Naša pohodlná sedacia súprava s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie sedacej súpravy je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlným molitanom. Vďaka rámu z dreveného masívu je sedacia súprava stabilná, pevná a odolná. Sedacia súprava sa hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu.
Balenie obsahuje kreslo, 2-miestnu pohovku a 3-miestnu pohovku. Montáž je jednoduchá.
Farba:žltámodrátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery 3-miestne pohovky:šírka: 152 cmhĺbka: 69 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 128 cm
Rozmery 2-miestne pohovky:šírka: 115 cmhĺbka: 69 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 91 cm
Rozmery kresla:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 38 cmvýška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:57 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x kreslo, 1x 2-miestna pohovka, 1x 3-miestna pohovka
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA KRESLA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HĹBKA | 69 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 128 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 91 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 56900.000g |