Sedacia súprava 2ks látka/drevo Dekorhome Tmavosivá
686.80 €
Do obchodu
Táto štýlová sedacia súprava obsahuje 2 samostatné sedačky, ktoré budú skvelým doplnkom do vášho interiéru. Či už hľadáte pohodlné gauče, ktoré si postavíte... Celý popis
Popis
Táto štýlová sedacia súprava obsahuje 2 samostatné sedačky, ktoré budú skvelým doplnkom do vášho interiéru. Či už hľadáte pohodlné gauče, ktoré si postavíte do kancelárie, alebo by ste radi pridali peknú a štýlovú dekoráciu do vášho interiéru, táto sada textilných sedačiek bude v každom prípade skvelou voľbou!
Pohovky ponúkajú široký priestor na sedenie a ich silne polstrované matrace vám pri sedení zaistia maximálne pohodlie. Ich poťahy je možné navyše stiahnuť a vyprať v práčke, takže ich jednoducho udržíte v čistote. Čalúnenie je z mäkkej a odolnej látky. Silný drevený rám navyše prispieva k pevnosti celej konštrukcie.
Farba:svetlosivátmavosivákrémováhnedámodrásvetlo zelenásivohnedá taupevínovážltáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / drevo
Rozmery dvojmiestnej pohovky:šírka: 116 cmhĺbka: 70 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 100 cmvýška sedu: 40 cm
Rozmery trojmiestne pohovky:šírka: 168 cmhĺbka: 70 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 150 cmvýška sedu: 40 cmHmotnosť:50,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x dvojsedačka, 1 x trojsedačka, 5 x vankúš z chrbta, 5 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 168 cm |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 50,7 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 50700.000g |