Sada taburetov 2ks MONTY Halmar Modrá
60.30 €
Do obchodu
Sada dvoch moderných taburetov MONTY s praktickým úložným priestorom. Taburety sú čalúnené zamatovú poťahovou látkou a v dolnej časti ozdobené zlatým pásom z... Celý popis
Popis
Sada dvoch moderných taburetov MONTY s praktickým úložným priestorom.
Taburety sú čalúnené zamatovú poťahovou látkou a v dolnej časti ozdobené zlatým pásom z chrómovanej ocele.
Farba:modrá / zlatásivá / zlatátmavo zelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery väčšieho taburetu:šírka: 44 cmhĺbka: 44 cmvýška: 36 cm
Rozmery menšieho taburetu:šírka: 38 cmhĺbka: 38 cmvýška: 31,5 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:6,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| PRIEMER | 44 cm |
| PRIEMER | 38 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 6200.000g |