Ručne pletený taburet Dekorhome Žltá
116.30 €
Do obchodu
Uvelebte sa na našom modernom a trendovom pufe alebo si naň hoďte nohy a odpočívajte! Stane sa vo vašom dome praktickým a dekoratívnym doplnkom zároveň.... Celý popis
Popis
Uvelebte sa na našom modernom a trendovom pufe alebo si naň hoďte nohy a odpočívajte! Stane sa vo vašom dome praktickým a dekoratívnym doplnkom zároveň.
Podnožka je ručne upletená zo 100% bavlny a pre maximálne pohodlie naplnená penovými guličkami z EPS. Postavte si puf pred pohovku alebo kreslo a uvidíte, ako budete mať razom v každej izbe útulno!
Farba:bielažltámodráhnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (bavlna) / EPS guličky
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 5030.000g |