Ručně pletený taburet Dekorhome Krémová
96.20 €
Do obchodu
Uvelebte sa na tomto modernom a štýlovom pufov s macramé alebo si na neho hoďte nohy a odpočívajte! Je to nielen pohodlný, ale tiež dekoratívny doplnok do... Celý popis
Popis
Uvelebte sa na tomto modernom a štýlovom pufov s macramé alebo si na neho hoďte nohy a odpočívajte! Je to nielen pohodlný, ale tiež dekoratívny doplnok do vášho bývania.
Podnožka je ručne vyrobená zo splietaných bavlnených povrázkov a plnená polystyrénovými guličkami EPS, takže je mimoriadne pohodlná. Položte si puf pred pohovku alebo kreslo a váš izba bude hneď vyzerať útulnejšie!
Farba:krémováantracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:100% bavlna / EPS penové guľa (náplň)
Rozmery:priemer: 45 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:3,7 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| MATERIÁL | Bavlna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 3740.000g |