Ručne pletený taburet Dekorhome Biela
95.20 €
Do obchodu
Sadnite si alebo naň hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a módne ručne pletený taburet bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom interiéru vášho domova.... Celý popis
Popis
Sadnite si alebo naň hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a módne ručne pletený taburet bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom interiéru vášho domova.
Podnožka je ručne upletený zo 100% bavlny a pre maximálne pohodlie je naplnená penovými guličkami z EPS. Umiestnite taburet pred pohovku alebo kreslo a ešte viac zútulníte prostredie v každej miestnosti!
Farba:bielaružovázelenáhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:100% bavlna / EPS penové guľa (náplň)
Rozmery:priemer: 50 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:3,8 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| MATERIÁL | Bavlna |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 3770.000g |