Rozkladacie kreslo SPIKE Signal Svetlosivá
328.00 €
Do obchodu
Moderné a praktické kreslo SPIKE bude ideálnou voľbou do študentskej izby alebo do izby na návštevy. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou v dvoch farebných... Celý popis
Popis
Moderné a praktické kreslo SPIKE bude ideálnou voľbou do študentskej izby alebo do izby na návštevy.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá. Stojí na štyroch nožičkách z bukového dreva. Kreslo disponuje praktickou funkciou rozkladu. Súčasťou je jeden dekoratívny vankúš.
Farba:ružová / buksivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 90 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 105 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška sedu: 39 cm
rozmer lôžka: 105 x 190 cm
Hmotnosť:31 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 105 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 31000.000g |