Rozkladacie 3-miestna pohovka AMEDIA Tempo Kondela Horčicová
505.80 €
Do obchodu
Elegantná rozkladacia 3-miestna pohovka AMEDIA je čalúnená kvalitnou látkou Shaggy v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a... Celý popis
Popis
Elegantná rozkladacia 3-miestna pohovka AMEDIA je čalúnená kvalitnou látkou Shaggy v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá.
Pohovka stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny. Je rozkladacia a disponuje spacie plochou 124 x 180 cm. Súčasťou pohovky je aj praktický úložný priestor.
K pohovke je možné dokúpiť kreslo AMEDIA alebo sedaciu zostavu AMEDIA (kreslo + 3-miestna pohovka).
Farba:horčicová / naturalsivá / naturalčokoládová / naturalstaroružová / naturaltmavosivá/ natural
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 210 cmhĺbka: 94 cmvýška: 92 cm
hĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 47 cmrozmery opierky na ruky: 10 x 54 cmvýška nožičiek: 13 cm
spacie plocha: 124 x 180 cm
Hmotnosť:70 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 69600.000g |