Rozkladacia sedacia súprava VASAT Tempo Kondela L´avé
948.80 €
Do obchodu
Štýlová rohová sedačka VASAT sa vďaka svojmu dizajnu hodí do väčšiny interiérov. Miestnosť obohatí a stane sa predmetom obdivu nejedného návštevníka. Zaistí... Celý popis
Popis
Štýlová rohová sedačka VASAT sa vďaka svojmu dizajnu hodí do väčšiny interiérov. Miestnosť obohatí a stane sa predmetom obdivu nejedného návštevníka. Zaistí zaslúžený odpočinok po pracovnom dni a poskytne to pravé miesto pre dokonalý relax.
Upratovanie s ňou bude hračka. Nožičky o veľkosti 9 cm poskytnú bohatý priestor pre väčšinu robotických vysávačov. Sú kovové v prevedení chróm. Disponuje s úložným priestorom, ktorý sa nachádza v otomanovej časti sedacej súpravy. O nečakaný nocľah sa postará rozklad s bohatým priestorom na spanie o rozmere 145x220 cm.
VASAT je celočalúnená príjemnou látkou Monolith v smaragdovej farbe. Na komfotnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružina falista a pur pena. Dodávaná je s tromi vankúšmi, ktoré sa postarajú o opretie unaveného chrbta.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Monolith, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:smaragdová
Materiál:látka Monolith 37 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 275 cmhĺbka: 192 cmvýška: 74 / 81 cm
hĺbka sedu: 61 cmvýška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 145x220 cm
výška nožičiek: 9 cmšírka otomanu: 124 cm
rozmery opierky na ruky: 22x52 cmrozmer vankúšov: 72x45 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:128 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA SEDU | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 128 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 192 cm |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 128000.000g |