Rozkladacia sedacia súprava TRIPOLIS Tempo Kondela Čierna / biela
680.00 €
Do obchodu
Hľadáte sedaciu súpravu v tvare U, ktorá ponúka komfortné sedenie pre viacerých členov rodiny? Presne taká je univerzálna sedacia súprava TRIPOLIS U. Čalunená... Celý popis
Popis
Hľadáte sedaciu súpravu v tvare U, ktorá ponúka komfortné sedenie pre viacerých členov rodiny? Presne taká je univerzálna sedacia súprava TRIPOLIS U. Čalunená je látkou Kornet v čiernom farebnom prevedení v kombinácii s ekokožou v dvoch farebných variantoch.
Praktický úložný priestor vám poslúži na uskladnenie sezónnych prikrývok, vankúšov či iných vecí. Navyše je rozkladacia, ideálna pre občasné prespanie alebo nedeľné leňošenie o rozmere 133x294 cm.
Súčasťou sedacej súpravy je šesť vankúšov, ktoré nemusia slúžiť len ako spestrenie sedacej súpravy, ale aj ako pohodlné opretie chrbta. Vankúše sú tiež oblečené do látky Kornet v kombinácii farieb čierna a šedá. Je celočalúnená, takže ju pokojne môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť. Celá konštrukcia stojí na nožičkách, ktoré dodávajú sedacej súprave TRIPOLIS U potrebnú pevnosť a stabilitu.
Farba:čierna / sivá / bielačierna / sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Kornet / eko koža / plast / pružina
Rozmery:šírka: 350 cmhĺbka: 161 cmvýška: 70 / 80 cm
hĺbka sedu: 50 / 70 cmvýška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 133x294 cm
šírka otomanu: 81 cmvýška nožičiek: 5 cm
rozmer väčších vankúšov: 65x47 cmrozmer menších vankúšov: 37x37 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:128 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 70 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HMOTNOSŤ | 128 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 350 cm |
| HĹBKA | 161 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 128000.000g |