Rozkladacia sedacia súprava SORENTO Eltap Pravá
917.60 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava SORENTO skvele zapadne do moderného interiéru. Priestranné sedadlá, vhodne tvarované operadlo, jemne zaoblené podrúčky – to všetko... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SORENTO skvele zapadne do moderného interiéru. Priestranné sedadlá, vhodne tvarované operadlo, jemne zaoblené podrúčky – to všetko ovplyvňuje celkový vzhľad, ktorý zaujme. Štýlové nohy a decentné prešívanie umiestnené na celej ploche operadla a sedadla umocňujú elegantný vzhľad.
Bočné prvky nábytku a spodná časť sú ponechané v jednej farbe kontrastujúce so zvyškom.
Sedadlá sú mäkké a stabilné. To všetko vďaka výplni v podobe vlnitej pružiny a peny T30. Táto kombinácia zaisťuje maximálne pohodlie pri používaní, správnu podporu tela a odolnosť proti deformácii.
Aj napriek nedostatku úložného priestoru na lôžkoviny sa tento model skvele hodí ako priestranné miesto na nočný odpočinok.
Farba:sivá / čierna (Berlin 01 + Soft 11 - ekokoža)
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena / ekokoža
Rozmery:šírka: 295 cmhĺbka: 195 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 235 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 38 cm
plocha na spanie: 210 x 126 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Celková nosnosť:315 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 295 cm |
| HĹBKA | 195 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 235 cm |
| NOSNOSŤ | 315 kg |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Berlin 01 - sivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 11 (ekokoža) - čierna |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 138000.000g |