Rozkladacia sedacia súprava SOLANGE Eltap Pravá
1167.60 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia sedacia súprava SOLANGE je originálna, vkusná a výnimočne mäkká a prináša do interiéru závan sviežosti a luxusu. Súprava zaručuje maximálny... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia sedacia súprava SOLANGE je originálna, vkusná a výnimočne mäkká a prináša do interiéru závan sviežosti a luxusu.
Súprava zaručuje maximálny komfort pre odpočinok celej rodiny cez deň aj v noci, vďaka možnosti rozkladu na lôžko s rozmermi 210 x 126 cm.
Hlboké sedáky s dlhým otomanom vybavené vlnitou pružinou a PUR penou T30 umožňujú nielen udržanie správneho držania tela, ale aj vďaka nim je náš nábytok odolný voči deformáciám.
Farba:tmavo zelená (Monolith 37)
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 292 cmhĺbka: 196 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 210 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 45 cm
plocha na spanie: 210 x 126 cm
výška nožičiek: 13 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Celková nosnosť:315 kg
Nosnosť:175 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 175 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 292 cm |
| HĹBKA | 196 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| NOSNOSŤ | 315 kg |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 175000.000g |