Rozkladacia sedacia súprava SILVA L Eltap Monolith 76 - tmavo modrá
1206.90 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava SILVA je elegantná a moderná. Je navrhnuta s dôrazom na štýl a nadčasový design. Jej charakteristické čierne oceľové nohy dodávajú... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SILVA je elegantná a moderná. Je navrhnuta s dôrazom na štýl a nadčasový design. Jej charakteristické čierne oceľové nohy dodávajú celkovému vzhľadu produktu modernú estetiku. Je vybavená podsedákmi plnenými vysoko elastickou HR penou, čo zvyšuje jej životnosť a poskytuje dobrý komfort a oporu tela. Okrem toho, nábytok má vlnovú pružinu v sedáku, ktorá pomáha predchádzať zrúteniu. Táto pohovka môže byť ľahko premenená na lôžko, poskytujúca ďalšie miesto na spanie s rozmermi 240 x 123 cm.
Pohovka tiež obsahuje priestranný kontajner na lôžkoviny vo svojom rohovom otomane.
Je dostupná v mnohých farbách a látkach, takže si každý môže vybrať variant, ktorý najlepšie zodpovedá jeho vkusu a štýlu bývania. Okrem rohovej pohovky ponúkame aj ďalšie typy sedacích súprav, ako sú kreslá, pouffe, pohovky a set SILVA, ktoré sú vhodné pre rôzne nároky a preferencie zákazníkov. Materiál:látka / drevo / pružiny / kov / pena Rozmery:šírka: 276 cmhĺbka: 201 cmvýška: 100 cm výška sedu: 43 cmhĺbka sedu: 57 cmšírka sedu: 240 cm výška nožičiek: 13 cm Hmotnosť:148 kg
Montáž:
Sedačka může být při doručení již z větší části smontovaná. Proto zákazníkům doporučujeme, aby si před montáží pečlivě změřili nejen místo, kde má být umístěna, ale i šířku dveří. V případě jakýchkoli otázek ohledně montáže konkrétní sedačky nás neváhejte kontaktovat.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA | 276 cm |
| HMOTNOSŤ | 148 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 201 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 240 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 76 - tmavo modrá |
| Hmotnosť | 150000.000g |