Rozkladacia sedacia súprava SANIL Tempo Kondela Pravé
1253.60 €
Do obchodu
Z každého detailu dýcha pohodlie a luxus, preto je rohová sedacia súprava SANIL ideálna na to, aby vytvorila jemný a lákavý prvok vo vašej obývačke. Sedačka... Celý popis
Popis
Z každého detailu dýcha pohodlie a luxus, preto je rohová sedacia súprava SANIL ideálna na to, aby vytvorila jemný a lákavý prvok vo vašej obývačke.
Sedačka je celočalúnená látkou Country v nestarnúcom hnedom farebnom prevedení, preto je vhodná doprostred miestnosti, ale aj do rohu. V otomanovej časti sa nachádza úložný priestor, kde uložíte napríklad posteľnú bielizeň či nepotrebné oblečenie. Keď si budete chcieť oddýchnuť a užiť čas s blízkymi, využite funkciu rozkladu. Získate tak plochu na spanie o rozmere 132x210 cm.
O maximálny komfort sa postarajú tri polohovacie opierky, ktoré zaisťuje opretie chrbta a hlavy v šiestich stupňoch. Svojim užívateľom poskytuje príjemné sedenie v kombinácii pružina Falista+pur pena. Elegantne stojí na kovových nožičkách v čiernej farbe.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Country (cena na dotaz). Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
Farba:hneda
Prevedenie:pravéľavé
Výber prevedenia zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / kov / látka / pružina / PUR pena
Rozmery:šírka: 275 cmhĺbka: 175 cmvýška: 81 - 92 cm
plocha lôžka: 132 x 210 cm
hĺbka sedu: 61 cmvýška sedu: 44 cm
výška chrbtovej opierky: 28 cm
šírka opierky na ruky: 28 cmvýška opierky na ruky: 46 cm
výška nožičiek: 10 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HMOTNOSŤ | 120 kg |
| HĹBKA SEDU | 61 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 28 cm |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 120000.000g |