Rozkladacia sedacia súprava SALVO Tempo Kondela L´avé
1008.20 €
Do obchodu
Štýlové a prepracované línie ponúka sedacia súprava SALVO. Krásna a veľká, vhodná do akéhokoľvek interiéru. Disponuje praktickými funkciami v podobe rozkladu... Celý popis
Popis
Štýlové a prepracované línie ponúka sedacia súprava SALVO. Krásna a veľká, vhodná do akéhokoľvek interiéru. Disponuje praktickými funkciami v podobe rozkladu na lôžko o rozmere 137x234 cm. Do úložného priestoru môžete uložiť všetky deky a vankúše, ktoré v danej chvíli nepotrebujete.
Sedacia súprava je celočalúnená, s možnosťou umiestnenia kdekoľvek sa vám hodí. Na jej výrobu bola použitá kvalitná látka Monolith v dnes veľmi trendovom smaragdovom prevedení. Látka je vodeodolná. V prípade nečistoty ju môžete ľahko zotrieť. Na komfotnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružiny falista a pur peny. Postavená je na čiernych kovových nožičkách.
Dodávaná je s dvoma veľkými vankúšmi, ktoré slúžia ako operadlo a dva dekoratívne vankúšiky. SALVO vám poskytne maximálne možné pohodlie.
Farba:smaragdová / čierna
Materiál:látka Monolith 37 / kov / pružina Falista / PUR pena T30
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 255 cmhĺbka: 178 cmvýška: 95 cm
hĺbka sedu: 63 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 10 cm
rozmer lôžka: 137x234 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:142 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 142 kg |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 178 cm |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 142000.000g |