Rozkladacia sedacia súprava rozkladacia SELBY Tempo Kondela Ľavá
1052.20 €
Do obchodu
SELBY je rohová sedacia súprava plná prekvapení, ktoré ani po rokoch nestratia svoje kúzlo. Táto sedacia súprava v sebe ukrýva oveľa viac, než sa na prvý... Celý popis
Popis
SELBY je rohová sedacia súprava plná prekvapení, ktoré ani po rokoch nestratia svoje kúzlo. Táto sedacia súprava v sebe ukrýva oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá.
Je rozkladacia, takže poskytne nocľah pre nečakanú návštevu. Pre nepotrebné veci vám rád poslúži úložný priestor. Dodávaná je s tromi vankúšmi, ktoré nahrádzajú opierky chrbta. Výplň sedadla tvorí pružina. Sedacia súprava SELBY je čalúnená zelenou látkou. Doplnená kvalitným dreveným rámom v prevedení dub prírodný. Stabilitu zaisťujú kovové nožičky.
Doprajte si relax a odpočinok v kruhu svojej rodiny a priateľov na tejto pohodlnej a modernej sedačke v škandinávskom štýle.
Možnosť objednať v 6 farebných prevedeniach látky Orinoco v kombinácii s kvalitným dreveným rámom vo farbe dub prírodný. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 8-10 týždňov.
Farba:zelená / čierna / dub
Materiál:látka Orinoco / drevo / kov / pružina
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 315 cmhĺbka: 212 cmvýška: 78 / 87 cm
hĺbka sedu: 71 / 92 cmvýška sedu: 44 cmvýška nožičiek: 13 cm
rozmer lôžka: 248 x 137 cm
Hmotnosť:149 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| HMOTNOSŤ | 149 kg |
| HĹBKA SEDU | 71 cm |
| HĹBKA SEDU | 92 cm |
| ŠÍRKA | 315 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 148500.000g |