Rozkladacia sedacia súprava RICARDO Eltap Pravá
1305.50 €
Do obchodu
Rohová rozkladacia sedacia súprava RICARDO je moderná, štýlová a maximálne pohodlná. Pomocou jednoduchého rozkladacieho mechanizmu typu delfín s intuitívnym... Celý popis
Popis
Rohová rozkladacia sedacia súprava RICARDO je moderná, štýlová a maximálne pohodlná.
Pomocou jednoduchého rozkladacieho mechanizmu typu delfín s intuitívnym ovládaním si pripravíte lôžko na spanie s rozmermi 125 x 210 cm.
Komfort pri odpočinku zvyšuje použitie inovatívnej HR peny, ktorá je primárne zameraná na zvýšenie pružnosti a odolnosti sedadla, ale aj široké, jemne zaoblené lakťové opierky a opierky hlavy s možnosťou regulácie.
Farba:sivá (Monolith 84)
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 205 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 210 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
plocha na spanie: 125 x 210 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Celková nosnosť:315 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| NOSNOSŤ | 315 kg |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 84 - sivá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 200000.000g |