Rozkladacia sedacia súprava PORIMA U Tempo Kondela Smaragdová
1004.00 €
Do obchodu
Dokonalé spojenie kvality a designu. So štýlovou sedacou súpravou PORIMA si budete užívať komfort plnými dúškami. Štýlovú a luxusnú ju robí celočalúnené... Celý popis
Popis
Dokonalé spojenie kvality a designu. So štýlovou sedacou súpravou PORIMA si budete užívať komfort plnými dúškami.
Štýlovú a luxusnú ju robí celočalúnené prevedenie látkou Monolith, takže ju môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť. Sedačka prichádza so štyrmi veľkými a tromi malými vankúšmi, ktoré sa postarajú o komfortné sedenie. Navyše sa môže pochváliť funkciou rozkladu, takže ľahko zo sedačky vyčarujete lôžko na spanie s plochou 130x275 cm.
PORIMA v sebe ukrýva úložný priestor, ktorý sa postará o poriadok v domácnosti. Potrebnú stabilitu jej zabezpečujú strieborné nožičky, na ktorých je postavená.
Farba:smaragdovásivá
Výber farby pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Monolith / bonelová pružina / PUR pena / plast
Rozmery:šírka: 320 cmhĺbka: 147 cmvýška: 86 cm
šírka sedu: 135 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 47 cm
rozmer plochy na spanie: 130 x 270 cm
šírka otomanu: 70 cmšírka opierky na ruky: 20 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmery veľkých vankúšov: 67x50 cmrozmery malých vankúšov: 38x38 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:154 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 320 cm |
| HMOTNOSŤ | 155 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 147 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 154000.000g |