Rozkladacia sedacia súprava OREO Tempo Kondela Pravé
1368.40 €
Do obchodu
Predstavujeme vám ultramodernú rohovú sedaciu súpravu OREO, ktorá je určite tou správnou voľbou. Príťažlivú ju robí celočalúnené prevedenie kvalitnou látkou... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám ultramodernú rohovú sedaciu súpravu OREO, ktorá je určite tou správnou voľbou. Príťažlivú ju robí celočalúnené prevedenie kvalitnou látkou Soro v hnedosivej farbe, takže ju pokojne môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť.
Je rozkladacia a dokáže poskytnúť plnohodnotnú plochu na spanie o rozmere 120x190 cm. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý rozhodne nezostane nevyužitý. Sedacia súprava OREO disponuje aj piatimi polohovacími opierkami hlavy, ktoré zaisťujú komfortné opretie chrbta a hlavy. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe. Skrášlite svoju obývačku touto kráskou.
Možnosť objednania v 7 farebných odtieňoch látky Soro s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:sivohnedá taupe
Materiál:látka Soro 24 / plast / pružina Falista / PUR pena
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 260 cmhĺbka: 202 cmvýška: 88 / 103 cm
šírka sedu: 135 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 41 cm
plocha na spanie: 120 x 190 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:145 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 202 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HMOTNOSŤ | 145 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 145000.000g |