Rozkladacia sedacia súprava OREO Tempo Kondela L´avé
1692.20 €
Do obchodu
Predstavujeme vám ultramodernú rohovú sedaciu súpravu OREO U, ktorá je určite tou správnou voľbou. Príťažlivú ju robí celočalúnené prevedenie kvalitnou látkou... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám ultramodernú rohovú sedaciu súpravu OREO U, ktorá je určite tou správnou voľbou. Príťažlivú ju robí celočalúnené prevedenie kvalitnou látkou Soro vo farbe sivobéžová Taupe, takže ju pokojne môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť.
Je rozkladacia a dokáže poskytnúť plnohodnotnú plochu na spanie o rozmere 120x252 cm. Určite oceníte aj dva úložné priestory v otomanoch, ktorý rozhodne nezostanú nevyužité. Sedacia súprava OREO U disponuje aj šiestimi polohovacími opierkami hlavy, ktoré zaisťujú komfortné opretie chrbta a hlavy. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe. Skrášlite svoju obývačku touto kráskou.
Možnosť objednania v 7 farebných odtieňoch látky Soro s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:sivohnedá taupe
Materiál:látka Soro 23 / plast / pružina Falista / PUR pena
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 320 cmhĺbka: 155 / 202 cmvýška: 88 / 103 cm
šírka sedu: 135 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 41 cm
plocha na spanie: 120 x 252 cm
šírka otomanu: 98 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:195 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 202 cm |
| HĹBKA | 155 cm |
| ŠÍRKA | 320 cm |
| HMOTNOSŤ | 195 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 195000.000g |