Rozkladacia sedacia súprava MATAR U Tempo Kondela Pravé
1133.10 €
Do obchodu
Cez deň moderná sedačka av noci posteľ, ktorá ponúka priestor na oddych a spánok. Áno, presne taká je rohová sedacia súprava MATAR U. Jednoducho ju rozložíte... Celý popis
Popis
Cez deň moderná sedačka av noci posteľ, ktorá ponúka priestor na oddych a spánok. Áno, presne taká je rohová sedacia súprava MATAR U. Jednoducho ju rozložíte na plnohodnotné lôžko o rozmere 135x285 cm.
Pastvou pre oči je obľúbená biela ekokoža v kombinácii s látkou Soro v nestarnúcom sivom farebnom prevedení. Je celočalúnená, postavte ju doprostred miestnosti, aby vynikol jej dizajn a prepracované detaily. Súčasťou sedacej súpravy je šesť veľkých vankúšov a tri malé, ktoré nemusia slúžiť len ako spestrenie sedacej súpravy, ale aj ako pohodlné opretie chrbta. Konštrukcia stojí na plastových nožičkách, ktoré dodávajú sedacej súprave MATAR U potrebnú pevnosť a stabilitu. Sedačka, ktorá do bodky splní všetky vaše predstavy.
Možnosť objednania v 4 farebných prevedeniach ekokože av 7 farebných prevedeniach látky Soro, cena na dotaz. Svoj výber poznamenajte do poznámky v objednávke. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
Farba:biela / sivá
Materiál:eko koža / látka Soro 93 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 355 cmhĺbka: 162 / 205 cmvýška: 65 / 76 cm
šírka sedu: 135 cmhĺbka sedu: 48 / 63 cmvýška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 135x285 cm
výška nožičiek: 4 cmšírka otomanu: 96 cm
rozmery veľkých vankúšov: 86x40 cmrozmery stredných vankúšov: 66x40 cmrozmery malých vankúšov: 35x35 cm
Hmotnosť:157 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 205 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 355 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 135 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 157000.000g |