Rozkladacia sedacia súprava MARION Eltap
736.60 €
Do obchodu
Táto rozkladacia sedacia súprava skvele zapadne ako do moderného interiéru, tak aj do retro alebo industriálneho štýlu. Vďaka usporiadaniu v tvare U zaberá... Celý popis
Popis
Táto rozkladacia sedacia súprava skvele zapadne ako do moderného interiéru, tak aj do retro alebo industriálneho štýlu. Vďaka usporiadaniu v tvare U zaberá sedačka menší priestor.
Okrem rozmerov, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas odpočinku v priebehu dňa, je tento model vybavený aj funkciou na spanie. Po vysunutí spodnej časti sedacej súpravy a sklopení operadla získava užívateľ priestor na spanie s rozmermi 125x268 cm a tiež úložný priestor na lôžkoviny.
Farba:sivá / čierna (Alova 04 / Alova 36)
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 307 cmhĺbka: 200 cmvýška: 85 cm
šírka sedadla: 268 cmhĺbka sedadla: 52 cmvýška sedu: 40 cm
plocha na spanie: 125 x 268 cm
Tvar pohovky:U
Celková nosnosť:360 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 200 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| NOSNOSŤ | 360 kg |
| ŠÍRKA | 307 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 268 cm |
| Hmotnosť | 200000.000g |