Rozkladacia sedacia súprava MANTY Tempo Kondela L´avé
1288.30 €
Do obchodu
Užiť si príjemný a relaxačný večer je ťažko realizovateľné bez pohodlnej sedacej súpravy. S rohovou sedacou súpravou MANTY získate vašu súkromnú oázu pokoja.... Celý popis
Popis
Užiť si príjemný a relaxačný večer je ťažko realizovateľné bez pohodlnej sedacej súpravy. S rohovou sedacou súpravou MANTY získate vašu súkromnú oázu pokoja.
Celočalúnená je látkou Matana v hnedej farbe, ktorá poteší všetkých milovníkov interiérového dizajnu, pretože ju pokojne môžete umiestniť aj do priestoru a nechať ju vyniknúť. Pýši sa funkciou rozkladu, jednoducho premeníte sedačku na pohodlné lôžko o ploche 124x192 cm. Polohovacie opierky hlavy sa postarajú o zdravé a komfortné opretie hlavy a chrbta. Sedačka ponúka aj úložný priestor, ktorý rozhodne nezostane nevyužitý. Sedačku podopierajú moderné čierne kovové nožičky.
Nevyhovujú vám rozmery sedačky? Ponúkame vám možnosť poskladať si sedačku podľa vlastných predstáv a vlastnej potreby. Na to vám poslúžia jednotlivé komponenty, ktoré nájdete v našej ponuke. Objednávku si vytvorte na našom e-shope. Doba dodania je obvykle 6-8 týždňov.
Farba:hnedá
Materiál:látka Matana 08 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 274 cmhĺbka: 212 cmvýška: 72 / 94 cm
šírka sedu: 143 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer plochy na spanie: 124x192 cmrozmer otomanu: 111x164 cm
výška nožičiek: 9 cm
šírka opierky na ruky: 25 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:155 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 212 cm |
| HMOTNOSŤ | 155 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 274 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 143 cm |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 155000.000g |