Rozkladacia sedacia súprava LARDE pravá Eltap Roko 05 - tmavosivá
1301.20 €
Do obchodu
Stavte na našu rohovú sedaciu súpravu LARDE, ktorá zapadne do obývačky v akomkoľvek štýle. Sedák je vyplnený HR penou. Vďaka mechanizmu typu delfín môžete... Celý popis
Popis
Stavte na našu rohovú sedaciu súpravu LARDE, ktorá zapadne do obývačky v akomkoľvek štýle.
Sedák je vyplnený HR penou. Vďaka mechanizmu typu delfín môžete pohodlnú sedačku jednoducho a intuitívne premeniť na veľké lôžko s plochou na spanie o veľkosti 126 x 240 cm.
Farba:sivá / čierna (Gusto 86)sivá / čierna (Flores 4)svetlo hnedá / čierna (Loco 20)tmavosivá / čierna (Roco 5)
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena / kov
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 191 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 240 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 42 cm
plocha na spanie: 198 x 125 cm
výška nožičiek: 13 cm
Orientácia pohovky:pravá
Nosnosť:320 kg
Hmotnosť:133 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| NOSNOSŤ | 320 kg |
| HĹBKA | 191 cm |
| HMOTNOSŤ | 133 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 240 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Roko 05 - tmavosivá |
| Hmotnosť | 160000.000g |