Rozkladacia sedacia súprava KORIO U Tempo Kondela L´avé
1651.20 €
Do obchodu
Hľadáte sedačku, ktorú by ste zaujali svoju rodinu a priateľov? Rohová sedacia súprava KORIO U je určite tou najlepšou voľbou. Na čalúnenie bola použitá látka... Celý popis
Popis
Hľadáte sedačku, ktorú by ste zaujali svoju rodinu a priateľov? Rohová sedacia súprava KORIO U je určite tou najlepšou voľbou. Na čalúnenie bola použitá látka Paros vo farebnom prevedení hnedá.
Disponuje praktickým úložným priestorom, vďaka ktorému získate dodatočnú plochu na ukrytie vecí a predmetov, ktoré nepoužívate každodenne. Sedačka má moderný design, ktorý dopĺňajú štýlové kovové nožičky v čiernej farbe. Sedacia súprava je celočalúnená aj zo zadnej strany, preto ju môžete pokojne umiestniť doprostred miestnosti.
Pýši sa polohovacími opierkami hlavy, ktoré sa postarajú o správne, zdravé a komfortné sedenie. KORIO L je vybavené aj funkciou rozkladu a ponúkne tak lôžko s rozmermi 128x285 cm na príležitostné spanie alebo leňošenie. Výplň sedačky tvorí PUR pena s kvalitnou pružinou falista.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch látky Paros av 4 farebných odtieňoch látky Kronos s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:hnedá
Materiál:látka Paros 04 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 355 cmhĺbka: 175 / 200 cmvýška: 91 / 103 cm
šírka sedu: 146 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer plochy na spanie: 128x285 cm
výška nožičiek: 10 cmrozmery opierky na ruky: 22x99x69 cm
Hmotnosť:216 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 200 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 146 cm |
| HMOTNOSŤ | 216 kg |
| ŠÍRKA | 355 cm |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 216000.000g |