Rozkladacia sedacia súprava KORIO L Tempo Kondela L´avé
1167.60 €
Do obchodu
Hľadáte sedačku, ktorú by ste zaujali svoju rodinu a priateľov? Rohová sedacia súprava KORIO L je určite tou najlepšou voľbou. Na čalúnenie bola použitá látka... Celý popis
Popis
Hľadáte sedačku, ktorú by ste zaujali svoju rodinu a priateľov? Rohová sedacia súprava KORIO L je určite tou najlepšou voľbou. Na čalúnenie bola použitá látka Paros vo farebnom prevedení béžová.
Disponuje praktickým úložným priestorom, vďaka ktorému získate dodatočnú plochu na ukrytie vecí a predmetov, ktoré nepoužívate každodenne. Sedačka má moderný design, ktorý dopĺňajú štýlové kovové nožičky v čiernej farbe. Sedacia súprava je celočalúnená aj zo zadnej strany, preto ju môžete pokojne umiestniť doprostred miestnosti.
Pýši sa polohovacími opierkami hlavy, ktoré sa postarajú o správne, zdravé a komfortné sedenie. KORIO L je vybavené aj funkciou rozkladu a ponúkne tak lôžko s rozmermi 128x215 cm na príležitostné spanie alebo leňošenie. Výplň sedačky tvorí PUR pena s kvalitnou pružinou falista.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch látky Paros av 4 farebných odtieňoch látky Kronos s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:béžová
Materiál:látka Paros 02 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 262 cmhĺbka: 175 cmvýška: 91 / 103 cm
hĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer plochy na spanie: 128x215 cmrozmery otomanu: 91 x 132 cm
výška nožičiek: 10 cmrozmery opierky na ruky: 22x99x68 cm
Hmotnosť:133 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 262 cm |
| HMOTNOSŤ | 133 kg |
| PREVEDENIE | L´avé |
| Hmotnosť | 133000.000g |