Rozkladacia sedacia súprava JOGI Tempo Kondela Pravé
1126.60 €
Do obchodu
Vychutnať si spoločné chvíle s rodinou je na nezaplatenie. Či už je to kuchyňa alebo obývacia izba, je to miesto, kde sa všetci stretávame. JOGI je... Celý popis
Popis
Vychutnať si spoločné chvíle s rodinou je na nezaplatenie. Či už je to kuchyňa alebo obývacia izba, je to miesto, kde sa všetci stretávame. JOGI je priestranná sedačka s množstvom kvalít.
Je celočalúnená, čo znamená, že si ju môžete umiestniť kdekoľvek, teda aj doprostred miestnosti. Oblečená je do látky Soro v sivej farbe. Pýši sa polohovacími opierkami hlavy, ktoré znásobujú pocit komfortného sedenia. Disponuje funkciou rozkladu, ktorý ju v jednom kroku premení na plnohodnotné lôžko s plochou na spanie 130x195 cm.
Nesie v sebe úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Výplň sedacej súpravy predstavuje pružina falista kombinovaná s pur penou. Postavená je na dizajnových kovových nožičkách v čiernej farbe.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Soro, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:svetlosivá / čierna
Materiál:látka Soro 90 / pružina Falista / PUR pena T30 / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 250 cmhĺbka: 183 cmvýška: 76 / 90 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 42 cm
rozmer plochy na spanie: 130x195 cm
výška nožičiek: 12 cmvýška chrbtovej opierky: 50 cm
šírka otomanu: 91 cm
rozmer opierky na ruky: 23x61 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:140 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 183 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 140000.000g |