Rozkladacia sedacia súprava GINO Eltap Svetlosivá
425.60 €
Do obchodu
Klasická konštrukcia rohovej sedacej súpravy je prepojená s moderným minimalistickým designom. Veľké vankúše zvyšujú komfort odpočinku. Sedadlo je vyrobené z... Celý popis
Popis
Klasická konštrukcia rohovej sedacej súpravy je prepojená s moderným minimalistickým designom.
Veľké vankúše zvyšujú komfort odpočinku. Sedadlo je vyrobené z peny T25, čo zaručuje mäkkosť a zároveň pružnosť aj správnu podporu tela.
Ďalšou prednosťou, ktorú určite ocenia majiteľa malých bytov, je, že sedacia súprava má funkciu rozkladu. Po rozložení získava používateľ posteľ s rozmermi 120 x 206 cm a objemný úložný priestor na lôžkoviny. Intuitívny systém rozkladania v podobe výsuvnej spodnej časti, na ktorú sa sklopí operadlo, umožňuje rýchlo prispôsobiť sedaciu súpravu vlastným potrebám.
Farba:sivá (Sawana 05)svetlosivá (Sawana 21)hnedá (Sawana 26)čierna (Sawana 14)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 206 cmhĺbka: 57 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 206 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 45 cm
plocha na spanie: 120 x 206 cm
výška nožičiek: 2,5 cm
Orientácia pohovky:univerzálna
Celková nosnosť:315 kg
Nosnosť:270 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA | 206 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 2,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 206 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 100000.000g |