Rozkladacia sedacia súprava FURUD Tempo Kondela Pravé
792.60 €
Do obchodu
Pohodlnou a zároveň trendovou sedacou súpravou je FURUD L. Celočalúnená s možnosťou umiestnenia kdekoľvek v interiéri. Kombinácia bielej ekokože a zelenej... Celý popis
Popis
Pohodlnou a zároveň trendovou sedacou súpravou je FURUD L. Celočalúnená s možnosťou umiestnenia kdekoľvek v interiéri. Kombinácia bielej ekokože a zelenej látky Seal zvýrazňuje zaoblené tvary sedadla i bočnú opierku rúk.
O príležitostné spanie sa postará jej rozklad o rozmere 135x205 cm. Výplň sedacej súpravy predstavuje pružina falista kombinovaná s pur penou. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe. Dodávaná je s 5 veľkými a 5 malými dekoratívnymi vankúšikmi.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 4 farebných prevedeniach ekokože av 7 farebných prevedeniach látky Seal, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:biela / zelená
Materiál:eko koža / látka Seal 38 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 254 cmhĺbka: 205 cmvýška: 65 / 75 cm
hĺbka sedu: 48 / 63 cmvýška sedu: 41 cm
rozmer plochy na spanie: 135x205 cm
výška nožičiek: 3 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:123 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 245 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 123000.000g |