Rozkladacia sedacia súprava FOSA Tempo Kondela Pravé
745.50 €
Do obchodu
Do popredia dávame sedaciu súpravu FOSA. Pôsobiaci štýlovo a vkusne. Predstavuje sedaciu súpravu, ktorá je celočalúnená a rohová. K jej ďalšiemu benefitu... Celý popis
Popis
Do popredia dávame sedaciu súpravu FOSA. Pôsobiaci štýlovo a vkusne. Predstavuje sedaciu súpravu, ktorá je celočalúnená a rohová. K jej ďalšiemu benefitu patrí funkcia rozkladu, ktorá sa postará o plnohodnotné lôžko s rozmerom 128x196 cm.
FOSA je oblečená do látky Neve v prevedení sivý melír. Oceníte aj jej úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Komfortné sedenie zaisťujú plastové nožičky v striebornej farbe. Výplň sedačky FOSA tvorí bonelová pružina v kombinácii s pur penou. Dodávaná je spolu s dvoma malými dekoratívnymi vankúšikmi.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Neve, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:sivý melír
Materiál:látka Neve 85 / pružina Falista / PUR pena / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 261 cmhĺbka: 175 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
rozmer plochy na spanie: 128x196 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:136 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HMOTNOSŤ | 136 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 261 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 136000.000g |