Rozkladacia sedacia súprava ENIF Tempo Kondela Pravé
888.90 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava v ľavom prevedení ENIF patrí do sedacích súprav vhodných aj do menších obývacích izieb. Poskytne dostatok priestoru na posedenie pri... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava v ľavom prevedení ENIF patrí do sedacích súprav vhodných aj do menších obývacích izieb. Poskytne dostatok priestoru na posedenie pri káve s priateľmi alebo leňošenie rodinných príslušníkov.
Svojou kombináciou svetlo šedej s tmavo šedou látkou Orinoco oživí nejeden interiér. Je rozkladacia, čím vytvorí priestor na spanie o rozmere 130x200 cm. Na komfortnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružina falista a pur pena. O komfortné opretie unaveného chrbta sa postarajú opierky v podobe dekoratívne prešitých vankúšov. Vkusne prešitá je aj sedacia časť.
ENIF je postavená na plastových nožičkách v striebornej farbe. Tiež disponuje úložným priestorom, vhodným na ukladanie sezónnych prikrývok, diek a podobne.
Farba:svetlosivá / tmavosivá
Materiál:látka Orinoco 90 + 96 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 268 cmhĺbka: 157 cmvýška: 97 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 40 cm
rozmer plochy na spanie: 130x200 cm
výška nožičiek: 3 cmvýška chrbtovej opierky: 50 cm
rozmery otomanu: 68x118 cmrozmery vankúša: 67x55 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:135 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ŠÍRKA | 268 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 157 cm |
| PREVEDENIE | Pravé |
| Hmotnosť | 135000.000g |