Rozkladacia sedacia súprava BUTON P Tempo Kondela Pravá
1491.40 €
Do obchodu
Vymeňte svoju ošúchanú sedačku za niečo nové a moderné. Tou pravou by mohla byť práve celočalúnená rohová sedacia súprava BUTON P. Jej luxusné prvky vám bude... Celý popis
Popis
Vymeňte svoju ošúchanú sedačku za niečo nové a moderné. Tou pravou by mohla byť práve celočalúnená rohová sedacia súprava BUTON P. Jej luxusné prvky vám bude závidieť nejeden sused, ktorý príde na návštevu. Navrhnutá a vyrobená je tak, aby v priestore obývacej izby pôsobila exkluzívne, a zároveň bola maximálne komfortná.
Jej farebné prevedenie svetlohnedý melír vám vyrazí dych. Látka je jednoznačne najobľúbenejším materiálom, a práve do tohto šatu je oblečená aj naša parádnica. Sedacia súprava má polohovacie záhlavie, ktoré zaisťuje komfortné opretie chrbta a hlavy. Tri opierky hlavy sú polohovacie. Môžete si ich nastaviť a zaistiť až v piatich stupňoch.
Sedadlá sú s luxusným dekoratívnym prešitím. BUTON má stabilnú drevenú konštrukciu. Nožičky sú kovové s povrchovou úpravou chróm, ktorý dodá vášmu príbytku nádych noblesy. Svojim užívateľom poskytuje príjemné sedenie, výplň tvorí kombinácia pružiny falista a PUR peny s výškou sedu 40 cm a hĺbkou sedu 59 cm.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Soro podľa vzorkovníka. Váš výber napíšte priamo do poznámky v objednávke. Cena je na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:svetlohnedý melír
Materiál:látka Soro 13 / pružina Falista / PUR pena / drevo / kov
Orientácia pohovky:praváľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 275 cmhĺbka: 225 cmvýška: 71 / 85 cm
hĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 9 cmvýška chrbtovej opierky: 32 / 50 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:162 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 225 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| HMOTNOSŤ | 162 kg |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 162000.000g |