Rozkladacia sedacia súprava BENY U Tempo Kondela Sivá
671.90 €
Do obchodu
Hladké povrchy, čisté línie a prírodné materiály. To sú charakteristické znaky severského štýlu. Vychutnať si chvíle pohodlia so severským nádychom naplní do... Celý popis
Popis
Hladké povrchy, čisté línie a prírodné materiály. To sú charakteristické znaky severského štýlu. Vychutnať si chvíle pohodlia so severským nádychom naplní do bodky sedacia súprava BENY U.
Celočalúnená je látkou Savana v niekoľkých farebných variantoch. Je univerzálnou sedacou súpravou, ktorú jednoducho poskladáte s rohom na pravej alebo ľavej strane. Disponuje úložným priestorom a funkciou rozkladu s plochou na spanie 130x200 cm. Doplnkom sedacej súpravy BENY U sú štyri vankúše, ktoré prakticky nahradia opierky chrbta. Celkovú atmosféru BENY U podčiarkujú drevené nožičky v prírodnej farbe na ktorých je postavená.
Farba:tyrkysová / prírodnáhnedá / prírodnásivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Savana / PUR pena / drevo
Rozmery:šírka: 303 cmhĺbka: 145 cmvýška: 93 cm
hĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 45 cm
plocha na spanie: 130 x 268 cm
výška nožičiek: 13 cmšírka opierky na ruky: 13 cm
rozmer otomanu: 65 x 110 cmpriestor medzi otomanmi: 135 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:133 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 145 cm |
| HMOTNOSŤ | 133 kg |
| ŠÍRKA | 303 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 133000.000g |