Rozkladacia sedacia súprava ARMANDO Eltap Pravá
1094.30 €
Do obchodu
Rozkladacia sedacia súprava ARMANDO v tvare L v modernom dizajne je zdobená jemným a elegantným prešitím. Sedadlo je vyrobené z vlnitej pružiny a pružnej PUR... Celý popis
Popis
Rozkladacia sedacia súprava ARMANDO v tvare L v modernom dizajne je zdobená jemným a elegantným prešitím.
Sedadlo je vyrobené z vlnitej pružiny a pružnej PUR peny T30, ktoré zaručujú správnu podporu tela. Široké lakťové opierky, vhodne profilované operadlá a nastaviteľné opierky hlavy sa postarajú o maximálne pohodlie pri odpočinku.
Vysoké chrómované kovové nohy zaisťujú stabilitu a podčiarkujú dizajn sedačky.
Súprava sa dá jednoducho rozložiť na lôžko s rozmermi 198 x 125 cm. Ďalej objemným úložným priestorom na lôžkoviny, ktorý je umiestnený v otomane.
Farba:sivá / biela (Sawana 05 / Soft 17 - ekokoža)
Materiál:látka (100% Polyester) / ekokoža / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 280 cmhĺbka: 205 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 197 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
plocha na spanie: 198 x 125 cm
výška nožičiek: 9 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:315 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| NOSNOSŤ | 315 kg |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 05 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 17 (ekokoža) - biela |
| ŠÍRKA SEDU | 197 cm197 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| Hmotnosť | 175000.000g |