Rozkladacia sedacia súprava ALECHANDRO A Tempo Kondela Horčicová
876.80 €
Do obchodu
Ak hľadáte niečo špeciálne, čo upúta pozornosť a zároveň doplní interiér obývacej izby, tak hľadáte sedaciu súpravu ALECHANDRO A. Vďaka tomu, že sedačka je... Celý popis
Popis
Ak hľadáte niečo špeciálne, čo upúta pozornosť a zároveň doplní interiér obývacej izby, tak hľadáte sedaciu súpravu ALECHANDRO A. Vďaka tomu, že sedačka je rozkladacia, poskytuje dostatok miesta na príležitostné spanie o ploche 128x200 cm. Ponúka praktický úložný priestor, ktorý u vás rozhodne nájde efektívne využitie. Pýši sa funkciami ako sú polohovacie opierky hlavy, ktoré sa postarajú o správne a zdravé sedenie.
Na čalúnenie je použitá látka Enjoy New. Príťažlivú ju robí aj celočalúnené prevedenie. Môžete ju teda pokojne umiestniť doprostred miestnosti. Výplň sedačky tvorí kvalitná pružina falista. ALECHANDRO A je jednoducho sedacia súprava, ktorú si zamiluje celá rodina.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch látky Enjoy New s dodacou lehotou 6-8 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:horčicovásivohnedá taupe
Výber farby pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Enjoy New / pružina Falista / plast
Rozmery:šírka: 217 cmhĺbka: 163 cmvýška: 85 / 97 cm
šírka sedu: 127 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
rozmer plochy na spanie: 128x200 cm
výška chrbtovej opierky: 56 cmvýška nožičiek: 3,5 cm
rozmery otomanu: 71x130 cmrozmery opierky na ruky: 10x93x63 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:116 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 56 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| HMOTNOSŤ | 116 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 217 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3,5 cm |
| HĹBKA | 163 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 116000.000g |