Rozkladacia pohovka ZENIA Signal Zelená
397.90 €
Do obchodu
Moderná designová pohovka s možnosťou rozkladu. Po rozložení vznikne plocha lôžka 141x191 cm. Pohovka je očalúnená príjemnou látkou v sivej alebo zelenej... Celý popis
Popis
Moderná designová pohovka s možnosťou rozkladu.
Po rozložení vznikne plocha lôžka 141x191 cm.
Pohovka je očalúnená príjemnou látkou v sivej alebo zelenej farbe. Stojí na čiernych kovových nohách.
Farba:sivázelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 141 cmvýška: 81 cmhĺbka: 90 cm
výška sedu: 42 cmhĺbka sedu: 52 cm
rozmer lôžka: 141x191 cm
Hmotnosť:42 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 141 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 42000.000g |