Rozkladacia pohovka WILLY Signal
431.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka WILLY s nádychom škandinávie bude skvelá do vašej domácej pracovne pre návštevy alebo aj do študentskej izby. Pohovka sa pýši funkciou... Celý popis
Popis
Moderná pohovka WILLY s nádychom škandinávie bude skvelá do vašej domácej pracovne pre návštevy alebo aj do študentskej izby. Pohovka sa pýši funkciou rozkladu.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou vo farebnom prevedení: sivá. Stojí na masívnych drevených nohách v dekore: buk.
Farba:sivá / buk
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 132 cmhĺbka: 91 cmvýška: 82 cm
hĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 39 cm
rozmer lôžka: 125 x 191 cm
Hmotnosť:47 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| ŠÍRKA | 132 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 47000.000g |