Rozkladacia pohovka URGO Tempo Kondela Sivá
449.10 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka URGO nájde uplatnenie v každej modernej, ale aj klasickej domácnosti. Postará sa o zaslúžený odpočinok po náročne prežitom dni. Čalúnená... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka URGO nájde uplatnenie v každej modernej, ale aj klasickej domácnosti. Postará sa o zaslúžený odpočinok po náročne prežitom dni.
Čalúnená je látkou Asti. Disponuje možnosťou rozkladu na praktické lôžko o rozmere 118x199 cm. Ponúka úložný priestor so širokou možnosťou využitia. Na komforte sedenia a spania sa podpisuje bonelová výplň a pur pena. Unikátna je jej dekoratívne prešitie na operadlovej a sedacej časti.
Dodávaná je s dvoma dekoratívnymi vankúšikmi. URGO stojí na plastových nožičkách v čiernom farebnom prevedení.
Farba:sivohnedá taupe / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / plast / bonelové pružiny / PUR pena
Rozmery:šírka: 199 cmhĺbka: 93 cmvýška: 93 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer lôžka: 118x199 cm
výška nožičiek: 13 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:58 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 93 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA | 199 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 58000.000g |