Rozkladacia pohovka umelá koža Dekorhome Sivá
244.40 €
Do obchodu
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie. Drevený rám a... Celý popis
Popis
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie.
Drevený rám a pochrómované nohy prispievajú k jej pevnosti, zatiaľ čo silné polstrovanie zvyšuje jej pohodlnosť.
Rozkladacia pohovka sa dá ľahko a rýchlo rozložiť na lôžko a zase zložiť naspäť. Ako pohovka vám umožní vybrať si z 3 rôznych polôh operadla.
Vďaka modernému dizajnu sa táto rozkladacia pohovka bude hodiť do každého interiéru.
Súčasťou balenia sú aj dva vankúše.
Farba:krémováhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:umelá koža / drevo / kov
Rozmery:šírka: 168 cmhĺbka: 77 cmvýška: 61,5 cm / 64 cm / 66 cm
šírka sedu: 168 cmvýška sedu: 30 cmhĺbka sedu: 41 cm
výška operadla: 41 cm
dĺžka spacej plochy: 168 cmšírka spacej plochy: 82 cmvýška spacej plochy: 30 cm
dĺžka vankúša: 38 cmšírka vankúša: 22 cmvýška vankúša: 6 cm
Nostnosť:110 kg
Hmotnosť:19,5 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| HĹBKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 168 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 19500.000g |